background

Firma Profili

Firmamız; mekanik tesisat  sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olup, yurt içi ve yurt dışı alanlarda(AVM, Hastane, Kamu binası, Eğitim kurumu, MSB Binaları, Rezidanslar, Toplu konut projeleri, Endüstriyel tesis) önemli görevler üstlenmeyi ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamıştır.

 

Geçen yıllarda birlikte sektörün gelişimini takip etmeyi görev bilen firmamız, taahhüt grubundaki faaliyetlerini tesisat uygulamaları ile sınırlamayarak Klima-Havalandırma, Otomatik Kontrol-BAS(Bina Otomasyon Sistemi),Mutfak-Çamaşırhane, Yangın Söndürme, Doğal Gaz ve Brülör tesisatı, Pnömatik Tesisatı, Medikal Gaz Tesisatı, Kojenerasyon Tesisatı işleriyle genişletilmiş ve projelendirme-mühendislik-müşavirlik hizmetleri vermeye başlamıştır. Uygulamasını yaptığımız başlıca bina ve tesis grupları:

Eğitim Kurumları,
Hastaneler,
Resmî Kurumlar,
Toplu Konutlar,
Alışveriş merkezleri,
Endüstriyel tesisler,
Spor tesisleri,
Hava alanları,
Otel v konaklama tesisleri olarak sıralanabilir.

Firma, Sektörde limitet şirket olarak hizmet vermekle beraber gerek kurucu, profesyonel kadrosuyla geçmişten gelen kurumsal aile şirketi tecrübesi ve kültürünü bünyesinde barındırmaktadır. Birlikte çalıştığımız ana yüklenici firmaların, faaliyet alanlarımıza giren konulardaki tüm uygulamalarında gerekli teknik bilgi ve gerektiğinde proje, keşif ve şartname hazırlanması, ayrıca ilgili konulardaki sorunlarına optimal mühendislik çözümleri üretmek firmamızın ana prensibidir. Çalışma alanlarında uzmanlaşmış teknik personelimiz, sektörün önde gelen tedarikçileriyle yoğun iş birliği içinde yürütülen tüm uygulamalarımızda, gerek büro gerekse saha hizmetlerinde karşılaşılacak tüm sorunlarda teorik ve pratik her türlü çözümü üretecek bilgi ve beceriye sahip olup, aynı zamanda gerekli tüm ekipman, takım, binek ve nakliye türü araçlar ile teçhizat firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

 

Daha detaylı bilgilendirme için her zaman hazır olduğumuzu bildirir, birlikte çalışabilmek ümidiyle işlerinizde başarılar dileriz.                                                                                                                                                Saygılarımızla,

Faaliyet Alanlarımız
about
Bizi tercih eden seçkin müşterilerimiz.
Projelerimiz
background

Adres

  • Aşağı Öveçler Mahallesi 1324. Cad. No: 37/1 A.Öveçler - Çankaya / ANKARA TÜRKİYE

Bize Ulaşın

Aklınıza takılan herşey için bize ulaşabilirsiniz.